| StayGold a întrebat:

Hi everyone! Vreau sa imi iau o carcasa online, dar nu pot plati numerar asa ca trebuie sa platesc cu cardul. Si acum vine intrebarea: De unde sau unde ma pot duce ca sa imi ridic coletul? Il primesc acasa sau la posta sau unde? Caut un raspuns coerent. happy

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Il primesti acolo unde alegi sa il primesti. daca alegi posta il vei primi la posta, daca alegi curier il vei primi acasa. Nu are nicio legatura cu modalitatea de plata