| DarknLight a întrebat:

Https://www.emag.ro/......DDVJ8LMBM/

Oare este bună țigara asta?
Văd că are încărcător, deci mă gândesc că nu e de unică folosință.
Însă nu am văzut să zică ceva de substanța ce se fumează.
Dacă nu zice nimic, ce se fumează?
Sau cumpăr eu orice fel de substanță și pun în ea?
Văd că nu zice de o substanță anume sau că ar veni la pachet cu o substanță anume. Atunci eu cum știu ce să pun în ea sau de unde iau substanța ce doresc să o fumez?
Deci, mi-ați recomanda una ca asta?
Mie îmi place modelul și de aceea mă gândeam să o iau pe asta, însă nu știu dacă ar fi bună sau nu.

Dacă nu recomandați voi altceva cam în genul la asta, ca aspect, dar care să funcționeze bine și să știu de unde pot lua substanța cu care o încarc. :)

10 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Astea sunt niste mizerii sinistre cu mult mai nocive decat tigara traditionala. Deci nu, nu pot recomanda asa ceva nici macar lui ion iliescu.

| lpavel a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa nu mai fumezi deloc, dar e viata si sanatatea ta, fa cu vrei!
Acea tigara electronica contine acea substanta ori in tigara ori separat, este mentionat ca are o capacitate de 1, 3 ml. ceea ce e foarte mic!
Dar poti comanda si separat ce gust vrei sa aiba, scrie numai in cautare: Lichid pentru tigari electronice si iti va da o gramada de rezultate!

| DarknLight explică (pentru lpavel):

Deci lichidul îl achiziționez separat? Ok, mersi!

Cât de fumat, nu am fumat nicidoată până acum, dar nu mai pot să fac față vieții. Iar dulciurile și nici chiar pastilele psihiatrice nu mă ajută. Deci am nevoie de un nou viciu, care să-mi sedeze creierul, durerea și gândurile, simțurile. Dar care să nu fie prea nociv, măcar nu pentru alții. happy
Deși mai văzând alcolici pe stradă, cum merg de sedați și parcă deja fiind în altă lume, beți fiind, am impresia că doar alcoolul poate seda suficient cât să uiți de toate. Însă pe alcool am jurat că nu voi pune gura niciodată, ca să nu ajung tata.
Deci rămâne doar asta.

| lpavel a răspuns (pentru DarknLight):

Se pare ca avem mai multe lucruri in comun... lasa-mi un mesaj personal sa vorbim putin acolo ca eu nu stiu de ce nu am optiunea asta... ti-m mai lasat un mesaj si la intrebarea anterioara!

| VoidEternal a răspuns:

Asta iti lipseste? un viciu? la cat de all over the place e toata viata, crezi ca tigarile electronice iti lipsesc?

| mastadont a răspuns:

Lichidul ți-l cumperi tu, caută lichide pentru țigară electronică. Trebuie să mai ai în vedere și faptul că acel atomizor are o rezistență care trebuie schimbată la ceva timp deci trebuie să o cumperi și pe aia. Nu am mai avut modelul ăsta așa că nu știu exact să-ți spun cum se schimbă rezistența, e posibil să trebuiască să cumperi atomizor nou sau doar rezistență.

| DarknLight explică (pentru mastadont):

Atomizor?!
What?!
Deci credeam că e mai simplă o țigară din asta.
Recomandați-mi atunci ceva ce ați avut dv sau știți că ar fi bun.
Dar urgent, căci până o comand, până vine, mai durează vreo 2 zile și nu mai fac față suferinței mele, fără ajutoare.

| mastadont a răspuns (pentru DarknLight):

Cel mai simplu e să-ți cumperi ceva de unică folosință, pe aia când se termină o arunci și gata. Mai sunt și variante la care trebuie schimbat doar cartușul, care vine cu lichid direct. Nu am timp acum să mă uit după produse că că sunt în întârziere cu munca dar o să caut ceva când îmi termin treaba.

| DarknLight explică (pentru mastadont):

Ok! Aștept. happy
Până atunci mai îmi fac o cercetare online. Poate mă decid la ceva.
Și mulțumesc de intenție! happy

| mastadont a răspuns:

Uite, ia de aici că mi-am amintit și am dat o căutare rapidă. Eu de pe acest magazin îmi cumpăram și sunt de încredere, pagina la care îți voi da link conține vape-uri de unică folosință și sunt destul de ieftine, unul văd că are 20 ml deci te va ține ceva vreme. La astea nu ai nimic de făcut, când s-a terminat îl arunci și cumperi altul. În rest, aroma ți-o alegi tu.
https://www.ivape.ro/elf-bar-puff-bar-geek-bar.html