| Emper a întrebat:

Imi recomandati o tastatura buna pana in 60 lei? Multumesc (nu sunt zgarcit dar nu vrea sa imi cumpar una mai scumpa)

Răspuns Câştigător
| Vi003 a răspuns:

Eu am "DeLUX" pe care am dat pana in 30 lei si e ok. Oricat de scumpa ar fi, tot se sterg literele de pe taste.

| Emper explică (pentru Vi003):

Sunt unele cu taste laser si alea nu se sterg, ai putea sa imi dai un link de la tastatura? Mersi

| Vi003 a răspuns (pentru Emper):

Prima costa 20 lei...
https://www.google.ro/......ps?/search

| Emper explică (pentru Vi003):

Am vazut-o si eu dar e macar silentioasa?

| Vi003 a răspuns (pentru Emper):

Toate fac un pic de zgomot. Oricum, inainte de a o cumpara, te joci putin cu tastele ca sa-ti dai seama.

| Emper explică (pentru Vi003):

Ok mersi big grin

| Vi003 a răspuns (pentru Emper):

Si eu...winking