| GodLight a întrebat:

E bun telefonul Samsung Galaxy Mini?
Ce avantaje/dezavantaje are?
Ce pret are telefonul?(nu abonament)

Răspuns Câştigător
| wolfrram a răspuns:

Am avut si eu galaxy mini dar acum nu are rost sa iti iei, la pretul acestuia mai pui 50-100 lei si iti iei un mini doi, foarte bun telefonul, ruleaza foarte bine, are memorie mare, merg jocuri de top pe el (temple run 2, subway surfers, asphalt 6... ), design frumos.Crede-ma.

7 răspunsuri:
| KinekT a răspuns:

Pentru ce sa iti iei mini cand poti lua un Orange nivo? mai bun din toate punctele de vedere

Orange nivo:99 euro

| mihaelaalol a răspuns:

Eu am si sunt multumita de el..Eu l-am luat pe punte de la Orange dar am gasit un site care s-ar putea sa te ajute :http://www.shopmania.ro/......0-14784838
Are multe avantaje:ecran mediu, volum la muzica bun, intrare pe net, memorie suficienta
Dezavantaje:nu prea merge wi-fi(chiar si in locurile unde am semnal bun, imi zice ca nu reuseste sa se conecteze)

sper ca te-am ajutat!
funda?!

| Girl72 a răspuns:

Aici găseşti o descriere despre telefon, iar jos de tot găseşti şi câteva din părerile cumpărătorilor. https://www.orange.ro/magazin-online/telefoane/samsung-galaxy-mini

| doctorwho a răspuns:

Este pina la 500 lei, desi acum nu cred ca merita, este foarte slab, fara focus, batereia slaba, acum citiva ani era destul de bun dar nu astazi, jocurile cam frineaza, paginile cam greu se incarca, din plusuri:gpshappy si cam atit

| GodLight explică (pentru doctorwho):

Atunci ce telefon este mai bun ca asta si cu un pret acceptabil?

| GeorgeX1999 a răspuns:

E bun pentru socializare pe diferite retele, putin browsing si niste joculete usoare. Avantaje are pretul destul de mic, micut, compact, si materiale bune. Ca dezavantaje ai faptul ca vine cu o versiune foarte veche de soft, are lag din cand in cand si duce destul de putine jocuri din Google Play. In locul acestui telefon ti-as recomanda Samsung Galaxy Young S6310, care il gasesti la eMag.ro Sper ca te-am ajutat!