| rarestare112 a întrebat:

În ce pavilion de la dragonul roșu găsesc petarde?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nicaieri, fiindca sunt ILEGALE si sunt supravegheati de politie.

| rarestare112 explică (pentru Violleta2022):

Că prea mult mă interesează acest răspuns

| Violleta2022 a răspuns (pentru rarestare112):

Daca ai ghinionul ca aia care vand petarde sa fie urmariti de politie si sa fie prinsi in timp ce tu cumperi, platesti penal alaturi de ei, ca ai cumparat marfa ilegala.
Abia atunci vei intelege ca de citeai ce ai scris altii ca au patit fiind prinsi cumparand petarde, nu ai mai fi cumparat si nu ai fii ajuns sa ai dosar penal.
Ma rog, trebuie sa ti se intample tie, ca sa intelegi un lucru asta!