| xAnDyBoYx a întrebat:

(Intrebare adresata fetelor)Cum le place fetelor sa te imbraci?
Spuneti-mi ce e la moda si cu ce haine pot impresiona o fata?

Răspuns Câştigător
| TheVampireDiaries01 a răspuns:

Poti impresiona o fata dupa originalitatea ta, dupa felul tau de a fi. Nu inteleg de ce toata lumea se uita dupa frumusetea celuilalt de sex opus de care se indragosteste. Pana la urma, toti sunt frumosi in felul lorhappy..trebuie doar sa-i descoperi.
O seara frumoasa!:*

8 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Daca porti ce e la moda n-o sa ai nimic special, esti doar inca o oiţă. laughing Pe bune, va imbracati toti la fel. Cand a fost moda cu tricou "loz", toti baietii erau cu asa ceva. Poarta ce iti place, vezi doar sa fie curate. big grin

| mikey06982 a răspuns:

Hmmm...cred ca nu conteaza cum te imbraci, fii tu insuti, asa ai mai multe sanse de a cuceri o fata decit a te imbraca, si mai ales in ceva ce nu te repezinta happy

| EstiApreciatDacaEstiDiferit a răspuns (pentru mikey06982):

Asa e, unele fete aproape ca fug de cocalari si tipii cu bluze extra-decoltate si pantaloni mulati laughing

| clorhidrat a răspuns:

La costum si camasa cu cravata sau casual, adica jeansi si camasa.

| Laaaaaaaaaw a răspuns:

Miee imi plac cum se imbraca cei din " One Direction " =P~

https://www.google.ro/......ps?/search
Baftaa la gagicii :>! :)) ♥

| RoxMuffins a răspuns:

Dacă îţi cumperi haine de la firme nu mai contează cum te imbraci căci la firmele mari toate hainele sunt frumoase! du-te pe la mall şi uităte în Bershka, Stradivarius, PullandBear, Zara, Humanic, Deichmann, H&M, Nissa, caută prin mall-uri că acolo găseşti.
Ca să te inspiri poţi să te uiţi şi la poze cu băieţi fashion 2012 şi te inspiri de acolo.
Dacă îţi cumperi haine din firme niciodată să nu fi idiot şi să te lauzi pe chestia asta, dacă remarcă cineva ce bluza frumoasă ai şi te întreaba de unde o ai îi spui.

| excludable a răspuns:

Inspirate de la cei din One Direction.

| AnutsaMicutsa a răspuns:

Hmm...e greu de raspuns! da nu cred ca problema e in ce te imbraci laughing Dar totusi fiecare fata are gustul ei mie ca de exemplu imi plac ca baietii sa fie mereu fresh! (totusi asta e o mica parere a mea) Fundita? puppy dog eyes