| Aleksandru97 a întrebat:

Am si eu o intrebare adresata fetelor.winking
Ce tip de...freaza sa ii ziceam asa...va place sa aiba un baiat? Daca puteti sa spuneti si din ce cauza e perfect. Mersi mult anticipat.winking

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Nu contează freza anume, ci mai mult cum îşi îngrijește el părul. Să nu fie despicat, prea aspru, chestii normale.
Știi, un păr frumos are multe admiratoare.

| LolaLollita a răspuns:

Nu am preferinte prea mari. Pur si simplu prefer baietii tunsi scurt, nu cei cu plete. Dar e valabil doar pentru mine.
Nu tuturor le sta bine cu aceeasi tunsoare, asta e clar. Cel mai bine este ca fiecare baiat sa-si gaseasca un stil/o tunsoare care sa ii stea bine, sa i se potriveasca.

| Cozma27 a răspuns (pentru LolaLollita):

Da? ultimul avea coada...

| MiruD a răspuns:

Eu nu am o freza anume. Mie imi place oricum ii sta iubitului meu. Si dimineata cand e ciufulit imi place, asa ca nu conteaza. Da, daca vrei sa "agati", mergi la un frizer si va sti el ce sa iti faca ca sa fii pe placul fetelor!

| Diana769 a răspuns:

Mie una imi plac baietii cu parul mai lung. si ciufulit mereu, daca ma intelegi. Important e sa-ti placa tie, nu sfaturile noastre :*

| Aleksandru97 explică:

Ideea e ca parul meu e aproape cret. Fratele meu il are cret, si eu o sa ajung sa il am la fel. Mereu imi tin bretonul ridicat in sus, pentru ca pana acum doar asta s-a potrivit parului meu. Voi ce pararea aveti despre baietii cu parul cret?, si ce fel de frizura s-ar potrivi unui asa tip de par?