| cocoilno a întrebat:

Mai este foarte putin pana incepem scoala si nu stiu cu ce sa ma imbrac si niste accesori va rog :*:*:* mentionez nu pomeniti de uniforma

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| ColorfullColors a răspuns:

Trec pe a8a si am ghiozdan maro cu roz, la scoala port blugi si pantaloni lungi si nu-mi plac blugii trapezi.
La fiecare tinuta ti-as sugera sa-ti asortezi o esarfa (te maturizeaza) sau un lantisor.
Poarta inel si bratari, arati mult mai matura cu accesorii
Nu prea stiu ce sa-ti mai zic. Vorbeste cu prietena ta cea mai buna. Lasa-te pe mana ei sa-ti faca ea un look nou.winking Iti garantez ca o sa-ti placa. Mergeti mandoua prin magazine, las-o pe ea sa-ti aleaga niste haine (dar daca chiar urasti o bluza pe care a ales-o ea, nu), probeaza-le si daca sunt in magazine diferite poti sa-ti faci o poza cu telefonul cand le probezi. tongue Dupa, prietena ta alege ce haine sa completeze look-ul si daca iti convine pretul... de ce nu?

| vidyalove a răspuns:

Depinde in ce clasa treci.De exemplu eu trec in clasa a 8 ta si imi iau ghiozdan pe un umar si la scoala ma duc in blugi. ce pot sa iti spun ...fiecare cu gustul lui. Ar fii bine sa te consulti cu o prietena din clasa sa vezi cu ce vine ea

fundita? plizzz

| skatergurldenisa a răspuns:

Hmmm eu trec clasa a9a si iti recomand ceva mai sport si comfortabil de exemplu: eu imi iau niste blugi un tricou cu imprimeuri mai rock o geaca de blugi bascheti si am o geanta rosie pe umar sper sa iti placa ideea mea succes la scoala