lolita
| lolita a întrebat:

Nu am nici o idee! Se apropie aniversarea noastra, si nu stiu ce cadou sa-i iau, deja am planuit un weekend romantic, dar vreau sa-i iau ceva personal. Tin sa specific:1. nu vreau haine si nici bijuterii, 2. locuim impreuna si implinim doi ani, 3. are tot ce isi doreste( mai putin masina care vrea sa si-o schimbe dar deja nu ajung acolo laughing ) 4. dispun de 200 euro cel mult. Daca aveti vreo idee originala sau ceva ce ati facut/prmit cadou, v-as fi foarte recunoscatoare.

Răspuns Câştigător
| Irina a răspuns:

Mergi la un studio si fa o sedinte foto. apoi ii faci un album si i-l daruiesti. Eu am facut asa de ziua lui. si eram dezbracata, cu un fel de cearsaf rosu din satin, pe un fundal negru (culorile lui preferate). Au iesit superbe.

10 răspunsuri:
lolita
| lolita explică:

180398 buna ideea, dar asta il las pentru ziua lui, ma va costa o groza de bani crying tinand cont ca are un rolex si alte minunatii.
zuzumic: ne dorim un bebe dar putin mai incolo laughing,
chestia cu caricatura este interesanta. kiss

| Mefisto23 a răspuns:

Ia-ti o lenjerie faina! Asa imi mai zice mie sotia cateodata: ti-am luat un cadou, dar de fapt e tot pentru mine laughing Da, culmea ma, merge de fiecare data laughing laughing

| zuzumic a răspuns:

Hmmm. un tablou in caricatura cu voi doi sau un tablou stilizat cu voi doi dimensiunile tu le decizi... sau... fa cum faci si fai cadou un bebe big grin

| zuzumic a răspuns:

Hmmm. un tablou in caricatura cu voi doi sau un tablou stilizat cu voi doi dimensiunile tu le decizi... sau... fa cum faci si fai cadou un bebe din ala real care face cacutza in pampers si plange noaptea big grin

| sasha a răspuns:

Cumpara o saltea cu apawinkinghappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca toata lumea zice un tablou, eu zic un calendar cu voi 2happy...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sa mergi la o sedinta foto cu el si sa faceti un calendar.

| albastrel a răspuns:

Pai... cam pretentioasa esti!tongue

eu cred ca ar fi un cadou frumos un tablou cu voi... sau un colaj de foto facute in acesti 2 anisorii minunati ...cam totul ce merge personalizat cu foto voastra... perna, cana, cearsaf, breloc, sticla de vin rosu... etc big grin

| cutache a răspuns:

Ar trebui sa-i ajungi doar tu!

| Lor3naXD a răspuns:

Depinde ce ii place lui. daca e pasionat de ceasuri i-ai unul