| cristi2309 a întrebat:

Eu si prietena mea implinim 8 luni de cand suntem impreuna si vreau sa o surprind cu un mesaj romantic dar nu am idee. dau funda la cine ma ajuta.

Răspuns Câştigător
| SucDeGuava a răspuns:

Eu zis sa-i scrii o scrisoare in loc. Spre deosebire de superficialele mesaje, sunt mai intime. Scrie ce simti. Lasa cuvintele sa zburde pe hartie. O vei surprinde placut, cu siguranta. Succes! happy

1 răspuns:
| Peaches a răspuns:

Parfumul tau, privirea ta, surasul tau, atingerea ta sunt piese din inima mea. Nu vreau decat ca 8 luni sa devina 1200 de luni. Tu si eu sa fim mereu unul.

winking
~Roxetta