| Ion_Geanina_1999 a întrebat:

O maşină bună 700-1000 de euro să arate şi bine? Ce-mi recomandați?

27 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Masina de spalat? Ca din aia de circulat, in banii astia, e un jaf.

| Alexul99 a răspuns (pentru ardnaxur1961):

Frate,nu toti isi permit `bemveu`.
Lasa-te cu glumele astea ca nu sunt sanatoase si nici amuzante

| Ion_Geanina_1999 explică (pentru ardnaxur1961):

StaI tu liniștit că am găsit maşină de circulat la 700-1000 de euro şi nu sunt jafuri

| Ion_Geanina_1999 explică (pentru Ion_Geanina_1999):

Stai*

| cristi202 a răspuns:

Eu cu 1000 de euro mi-am luat un "amarit" de motocultor, si tu vrei sa iti iei masina care sa si arate bine?
Poate gasesti, dar, cand, cit de curand, vor incepe problemele la ea, vei regreta ca nu ai cheltuit banii pe altceva.

| GabiDumitrescu a răspuns:

A, si era sa uit sa iti recomand o masina care sa arate bine in banii astia - https://goo.gl/a68xF0

| Ion_Geanina_1999 explică (pentru GabiDumitrescu):

Nu merge link-ul

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Ion_Geanina_1999):

Select, copy, paste in browser.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

La banii astia nici un televizor d-ala cu ecran curbat nu cred ca poti sa-ti cumperi. Gandeste-te ca la remat primesti mai mult daca casezi masina...

| Ion_Geanina_1999 explică (pentru IzvorulDeIntelepciune):

"remat primesti mai mult daca casezi masina" Ce vrea să însemne asta? Nu înțeleg la cât de incorect ai scris. Spre informarea ta am găsit maşini la 900-1000 de euro (40-45 de milioane, mai pe înțelesul tău) şi cu 40 de milioane îți iei TV cu ecran curbat care dacă tu îl vezi zici că e altceva. Aşa că nu te băga unde nu e de tine, nu mă face să te înjur sau jignesc

| vocea a răspuns:

BMW 1996 la mana a doua gasesti si la o mie de euro.

| gratargratar a răspuns:

Pentru bugetul tau VW Golf 3 e cea mai buna.
Mi-a imprumutat de cateva ori un prieten masina lui (Golf 3) si am fost foarte multumit de cum merge.
E cea mai buna alegere calitate/pret. Se potriveste unui tanar.

| Alexul99 a răspuns:

La pretul asta daca vrei o masina fiabila din toate punctele de vedere iti recomand Dacia logan 1.5 DCI (2004-2008)
Masina asta poate scoate consumul unui golf 4, si la fel si piesele sunt foarte ieftine, in plus este proiectata sa reziste laughing doar e Dacie.
Sincer eu as alege Loganul decat un Golf de acum 20 de ani.
Acum e alegerea ta.

| Nitroblast a răspuns:

Honda Civic EG6. Pe la 1000 poti sa nimeresti (cu greu, dar exista) una cu motor 1.6 VTEC.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru KenNine):

Haha, km reali. Asta e fix identica cu masina care avea vreo 400.000 si pe care a vindut-o cumnata-meu acum vreo doi ani cu 4000 RON. O fi ajuns si pe la Petrosani, cine stie. E misto, nu zic nu, mai ales ca ai telefon si navigatie (preistorice, ce e drept, dar mie fix de aia imi placeau), dar cand ti s-a bulit ceva la ea... gasesti un prost sa o vinzi.

| suntserios a răspuns (pentru KenNine):

Ataaaat

BMW la 900 euro si 20 ani

| Cezar_Ciobanu_1967 a răspuns:

Volkswagen golf 4! este superbă!

| suntserios a răspuns (pentru Cezar_Ciobanu_1967):

Sa iti iei tu golf 4 superb cu 700euro

| Cezar_Ciobanu_1967 a răspuns (pentru suntserios):

Trabant!

| Kiki20098 a răspuns:

Pe olx cauta

| Ion_Geanina_1999 explică (pentru Kiki20098):

Am căutat şi am găsit multe

| RazvanAnswers a răspuns:

Baiatu, nu iei masina cul cu asta banet. Mai bene iei un calut dala fain rau, cu 300 de euro, o caruta cu turbo la 200 si cu banii ramasi faci grajd si iei mancare si slujitori.

| Ion_Geanina_1999 explică (pentru RazvanAnswers):

Lasă-te de glume că nu-s de tinelaughing Sunt fată, maşină caut pentru altcineva, nu pentru mine
Un cal ajunge şi la 1000-2000 de euro, căruță fără 300-400€ nu iei şi să faci grajd "ca lumea, cul (cum scrii tu)" te duce şi ăla 2000 de eurolaughing

| Ion_Geanina_1999 explică (pentru RazvanAnswers):

Întreținerea unui cal te duce 1000 de lei pe lună (10 milioane, pe înțelesul tău) şi la "slujitori" le dai 50 de lei pe zi, plus mâncare şi dacă sunt fumători le dai şi țigări, nu mai zic că le dai şi pe băut. Aşa că, decât să comentezi ca prostul şi nici măcar nu ştii ce zici, vezi-ți naiba de treabă! Hai pa laughing

| RazvanAnswers a răspuns (pentru Ion_Geanina_1999):

Taci dracu fa pizdoasa, daca iti fwt 2ua ti bag inapoi in beci, proasta drqulu, poate vrei sa ti omor faaaaa

| Ion_Geanina_1999 explică (pentru RazvanAnswers):

Bă prostule învăță să scrii, mai treci pe la şcoală şi lasă TPU-ul că nu nu e de tine happy happy