| Andreeaalexandra9124395498 a întrebat:

Ok. Deci am facut efectiv o comanda pe sinsay de 2 ori pe aceleasi lucruri si nu am banii necesari si mai e si sambata azi si nu am cum accesez curierul sau relatiile cu clientii ca e doar de luni pana vineri la ora 5 si maine s-ar putea sa vina coletul si nu stiu ce sa fac, ma puteti ajuta? Plss dau funda

9 răspunsuri:
| Popa482 a răspuns:

Refuzi coletul la predarea acestuia. Mi se pare deranjant să pui curierul pe drumuri că nu îi răspunzi la telefon, iei primul colet și pe al doilea îl trimite înapoi. Am pățit și eu cu un telefon, curierul a venit la poartă cu două, însă pe unul l-am refuzat. Nu ți-l poate băga pe gât.

| Andreeaalexandra9124395498 explică (pentru Popa482):

Multumesc mult de sfat dar la tine poate au fost separat bagate. Probabil ca la mine o sa vina toate intr-o cutie

| Lusiaa a răspuns:

Stai calma.Mi s-a intamplat si mie.Cand te suna curieru nu raspunzi si nici cand te suna la usa daca vine.El o sa creada ca nu esti acasa si o sa trimita comanda inapoi in sediu si o tine acolo ceva timp crezand ca o sa i contactezi inapoi. Dupa o saptamana o sa o duca inapoi in Bucuresti la sediu.Nu se intampla nimic stai calma.

| Andreeaalexandra9124395498 explică (pentru Lusiaa):

Pai sunt si mama si bunicii mei acasa

| Dia37Andreea a răspuns:

Fara suparare dar de ce naiba ai comandat aceleasi chestii?

| Andreeaalexandra9124395498 explică (pentru Dia37Andreea):

Pai hai sa iti zic, am dat din greseala exit din site si am crezut ca nu am finalizat comanda si am mai pus incaodata produsele in cos asa si nici nu am intrat pe email-ul de confirmare. poti sa ma ajuti sau

| Andreeaalexandra9124395498 explică (pentru Dia37Andreea):

Poate ma ajuti si pe mineeeee

| Dia37Andreea a răspuns (pentru Andreeaalexandra9124395498):

Nu poți anula comanda?

| Andreeaalexandra9124395498 explică (pentru Dia37Andreea):

Nu lollllll