| missouri a întrebat:

Peste putin timp ma duc la ziua de nastere a unei prietene si nu stiu ce cadou sa-i iau. thinking
De haine, cred ca s-a saturat si nu am nici o alta idee.
Nu vreau sa fie scump, pentru. ca bugetul nu-mi permite.hee hee In jur de 20 - 30 Ron daca se poate. Sa-i fac ceva, nu stiu.
Astept idei. :* Dau funda pentru. cea mai interesanta, usoara si. ieftina idee.hee hee

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Niște gablonturi.
Pa, pa.

| ikram a răspuns:

Uite aici poate gasesti ceva? www.atshopping.ro
http://www.atshopping.ro/product. php? id_product=164

| 10011993 a răspuns:

Ai putea sa-i cumperi un parfum mai ieftin( in limita bugetului tau):*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un CD cu trupa ei preferata? CD original...sau o trusa cu farduri gasesti la pretul asta! aaa dar stai ce varsta are prietena ta ca am uitat. e foarte important daca e mai mare cauta o carte interesanta! Ce pot sa zic spor la cautat!
Te pup!love strucklove strucklove struck

| zuzukaeu a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa ai cumperi un obiect decorativ foarte dragut, haios, care o sa-l pastreze si mereu ai va aminti de tine si cu banii astia sigur gasesti ceva dragut, eu asa as face, exp sunt cutii pentru bijuterii din lemn foarte dragute, sau o rama foto draguta sigur o va folosi, sau daca stii ca ai place ai poti lua o floare de exp o orhideee in ghiveci costa 23 lei, sunt multe chestii decorative dragute, bafta sper ca ti-am fost putin de ajutor!happysi distracteie placuta.