| Andre a întrebat:

Salk...ma sfatuiti plzzz si pe mine ce sa le cumpar parintilor mei de Craciun ceva mai ieftin ca nu dispun deocamdata de bani! aveti ideei de ceva lucruri sau etcccc de Craciun si la ce pret! dati-va cu parerea

10 răspunsuri:
| Ade a răspuns:

O carte, o floare, pentru mama o oja, un ruj, pentru tata o husa pentru tel.

| Lala20 a răspuns:

Uite-te in brosura Avon!
Sau confectioneaza-le ceva manual happy sunt sigura ca le-ar placea.
Desi nu e neaparat sa le cumperi ceva material.cred ca e de ajuns daca esti cuminte si ii asculti tongue
Funda?

| GogosikaInfuriata a răspuns:

Py cred ca ceva ornamente de Sarbatori ar fi frumos happy gasesti diferite canitze la preturi mici, cu imagini potrivite acestei perioade happy sau un obiect de decor

| OmuVerde a răspuns:

Salut! Poti sa-i impresionezi cu un cadou ecologic de la Greenpeace Romania : http://www.greenpeace.org/romania/shop, pixuri din hartie si plastic reciclat (3 lei/buc), semne de carte cu vapoarele Greenpeace (1 leu/buc), tricouri (30 sau 70 de lei), brelocuri (15 lei/buc), sireturi personalizate (5 lei /metrul). Pentru fiecare comanda primesti stickere si calendare de buzunar pe 2011 imprimate pe hartie reciclata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

[1]Chiar te inteleg, mai demult m-am confruntat si eu cu problema asta.parerea mea este sa le iei amandurora un set Fa sau Nivea-sunt cam 25 de lei si au produse de calitate.sau cate un parfum din brosura Avon actuala-2 cu 70 de lei :*
[2]Orice decizie ai lua, conteaza sa le oferi cadoul din inimahappyvor aprecia intentia ta deosebita:*

| Dia a răspuns:

Parinti nu vor foarte multe de la copii, in general ei vor sa fii draguti cu ei in sensul ca sa asculti de ei si sa vb fain cu ei.winking
Cumpara`le ciocolata, Si cel mai dragut ar fi ceva facut manual de tine, Daca ai mai multi bani, poti sa-i cumperi mamei tale un buchet de flori, si la tatal tau un After-shave... sau un spary, deodorant etc. Si un sincer "Craciun Fericit si va iubesc" ar fi un cadou superb. Bafta big hug :*

| Mist a răspuns:

Ceva din inima cred ca ar fi potrivitbig grin, sincer ia o poza dea voastra su pune-o in rama sau fa chiar tu o rama (costa cam 10 lei), daca nu-ti place idea atunci du-te la un magazin de cadouri si vezi acolobig grin baftawinking

| Dymytros a răspuns:

Pe parinti nu-i intereseaza sa le cumper ceva scump... le place cand le faci ceva manual si din suflet nu stiu poate un tablou cu voi dai cam 50 lei si un tip iti face dintr-o poza tablou e super

| Tr4fYc4n7D3PuFuL37y a răspuns:

Nu trebuie sa le cumperi ceva special sau ceva scump le place orice cadou daca ii dat sau facut sau stiu ca ai muncit pentru el

| dydy08 a răspuns:

La parinti e mai dificil sa le ei cadouri.Eu zic sa sai faci cumva sa scrie pe o foaie ce isi doresc ei. Poate asa afli