| Andre a întrebat:

Salk... se apropie Craciunul si nu stiu ce sa imi cumpar... adica ce sa ii cer lui "Mos Craciun " (nu cred, nu exista) aveti ceva ideei (varste cuprinse intre 12 -13-14 ani )

4 răspunsuri:
| metehne a răspuns:

Bunahappy

Pai noi nu iti stim gusturile deci nu putem sa iti spunem noi ce sa ceri de craciun!

Gandeste`te tu bine ce ti-ai dorii, sau cine stie poate zilele astea in timp ce te plimbi vei observa in vitrina unui magazin ceva ce iti place.Ai putea sa ceri foarte multe, dar asta depinde de tine sa faci alegerea cadoului p care ti`l doresti!happy

Mult succes~!
pa, pawave

| Kerli a răspuns:

O bluza, o ciocolata, o bratara, un ursulet de plus, un parfum
nu trebuie neaparat lucruri scumpe. nu asta inseamna Craciunul
si daca tot vine vorba de cadouri, fale mici surprize si celor dragiwinking

| barbie19 a răspuns:

Nu e chiar asa de greu sa ii ceri ceva lui Mos Craciun... poti sa ii ceri dulciuri, haine, bijuterii, creme, parfumuri, tot ce vrei tu...acum sa vedem daca iti va aducewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un mp3 player.