| KOutro a întrebat:

A cumparat cineva haine de la westcoast.ro? Sunt de incredere?

Răspuns Câştigător
| Kosmin19 a răspuns:

Cand spunea " sunt de incredere" se referea la faptul ca, sunt seriosi in ceea ce fac, aduc hainele la om? In niciun caz ca ai patat tu o bluza happy dar daca vii pentru un comentariu stupid stai acasa. Si da sunt chiar de incredere am comandat 2 durag-uri si le-am primit, te poti baza pe ei.

1 răspuns:
| Maria_Bianca_Biutza_1989 a răspuns:

Eu zic ca da adica am luat o bluza si am patat-o si a iesit la spalat!

| Kosmin19 a răspuns (pentru Maria_Bianca_Biutza_1989):

Cand spunea " sunt de incredere" se referea la faptul ca, sunt seriosi in ceea ce fac, aduc hainele la om? In niciun caz ca ai patat tu o bluza happy dar daca vii pentru un comentariu stupid stai acasa. Si da sunt chiar de incredere am comandat 2 durag-uri si le-am primit, te poti baza pe ei.