| GhitaCelObraznic a întrebat:

Acum 2 zile am comandat cod ghost de la altex.Le-am trimsi un mesaj pe fb ca nu am primit comanda acestia mi-au zis "Buna seara, astazi se incarca jocul cu firma de curierat nemo express. awb...".Am intrat pe site-ul celor de la nemo am bagat codul si imi spune c anul sunt bagat in baza de date, asta imi zice de 3 ore de cand am primit codul! Este prima data cand am comandat ceva online si nu stiu ce ar trebui sa fac! Daca ati putea sa-mi ziceti cateva informatii utile despre:timpul de livrare, daca trebuie sa-mi fac cont pe site-ul unde introduc awb-ul etc...Multumesc!

3 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Timpul de livrare e de 2 zile in medie daca erau toate produsele pe stoc, sambata si duminica nu lucreaza

| GhitaCelObraznic explică (pentru Narcis2007):

Si cu codul ala awb am intrat pe site-ul de la nemoexpress si imi zice ca nu e bun, este neaparat sa-l bag sau doar trebuie sa astept comanda?

| Narcis2007 a răspuns:

Trebuie doar sa astepti