| DaniTDCI a întrebat:

Daca am plasat o comanda prin fan curier si aseara a pornit din Bucuresti spre judetul meu, e posibil ca sa ajunga azi? am sunat si au zis ca in 24 de ore ajunge, funda

Răspuns Câştigător
| ElenaMaria201403 a răspuns:

Da, e posibil

9 răspunsuri:
| maite13 a răspuns:

Da, e foarte probabil sa ajunga azi. La mine mereu au ajuns cu coletele la timp. happy

| DaniTDCI explică:

Sunt la cativa km de jud Arad

| darrio2007 a răspuns (pentru DaniTDCI):

Nu iti ajunge in 24 ore.

| RaduMihaiRadu a răspuns:

Fan curierul este cu adevarat un curier ce iti aduce coletul in 24h. Chiar daca sunt mai piperati la pret sunt seriosi

| iparvulescu19 a răspuns:

Unde te aflii

| DaniTDCI explică (pentru iparvulescu19):

Sunt la cativa km de jud Arad.

| iparvulescu19 a răspuns:

Da ar putea să ajungă frepede depinde de nr comenzilor care le au

| Rusu_Catalin_1992_YSF9 a răspuns:

Trebuie sa ne dai mai multe detalii despre judetul tau sau daca esti din mediul rural. Dar putine sanse sunt sa ajunga azi. Asteapta-l luni va ajunge pana la ora 14 la tine cu siguranta.

| Rusu_Catalin_1992_YSF9 a răspuns (pentru Rusu_Catalin_1992_YSF9):

TI-a ajuns luni pana in ora 14 asa cum ti-am spuswinking dar ai dat medalia altcuiva tongue