| anonim346575 a întrebat:

Am dat sa comand ceva pe okazii.ro comanda se face prin fan courier si am completat fisa dar imi zice ca adresa nu se afla in aria de retea fan courier de ce? Eu locuesc la sat, Eu am complet cam asa fisa:

Numelove struckxxxxx
prenumelove struckxxxx
Judet: Gorj
Localitateatongueades
Adresa: Motru-Sec
(Motru-Sec este sat)
cod postallove struckxxx (am bagat codul postal de la sat )
Telefon: xxxxxx
E corect cum l-am completat?

4 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Probabil ca Fan Curierul nu vine la adresa aceasta.

| StReEtDaNcEaNa a răspuns:

Mai bine ii spui la vanzator sa iti trimita prin posta romana.Este mai ieftin.

| Okaziiro a răspuns:

Buna MTFKR666, Avand in vedere ca Fan Courier nu livreaza in Motru-Sec iti recomand sa iei legatura cu vanzatorul pentru a stabilii o alta metoda in care acesta sa iti trimita coletul. Poti discuta cu utilizatorul daca apesi butonul "Intreaba vanzatorul", din pagina articolului. Daca ai nevoie de ajutor suna-ne la 0374652944 sau scrie-ne la suport@okazii.ro. O zi placuta!

| emily27ro a răspuns:

Vorbeste cu vanzatorul sa iti trimita cu posta romana.