| roberthav a întrebat:

Hei TPU, Am dat o comanda prin posta de pe okazii.ro. Stiti cumva daca se poate retrage comanda si sa o comand din nou prin fan courier? Eu ieri am dat comanda prin posta.

Răspuns Câştigător
| Okaziiro a răspuns:

Salut, roberthav! In astfel de cazuri nu trebuie sa anulezi comanda, ii poti cere vanzatorului sa foloseasca alta metoda de livrare. Datele de contact ale acestuia sunt disponibile in email-ul pe care l-ai primit de la Okazii.ro, dupa ce ai confirmat comanda. Daca ai nevoie de ajutor ne poti scrie al suport@okazii.ro sau ne poti suna la 0374 652 944. O zi frumoasa!

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca pachetul a fost trimis nu mai ai ce face

| suffarstar a răspuns:

Incearca sa suni vanzatorul si sa-i spui sa trimita prin curier. Ii gasesti numarul la informatii despre contul lui.

| Pardelian a răspuns:

Deja e pe drum spre tine produsul deci nu se mai poate anula