| DangerGhost a întrebat:

Am fost in Carrefour si am vazut o papusa Fashionista foarte draguta. Mi-a placut la innebunie cum arata(parul negru, cu suvite maro) si rochia ei: era mulata pe corpul ei si avea o blana de leopard la gat. Aveti idee un site de unde as putea intra sa o comand(online). Funda! Multumesc! happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai vazut-o in Carrefur, de ce nu o cumperi de acolo?

| DangerGhost explică (pentru anonim_4396):

Pentru ca taica-miu nu venise in Carrefour ca sa imi ia mie jucarii, mi-a promis-o de Halloween sau de Mos Nicolae straight face. tongue