| MihaiSurdu a întrebat:

Salut! Am gasit niste siteuri cu adidasi ieftini!
Stiu ca sunt replici dar nu ma intereseaza important este daca sunt legit si nu ma trezesc si vina cutia plina de bocanci si ciorapi, daca stiti ce zic.
poate unii dintre voi ati mai cumparat.
Macar daca astea sunt scam dati-mi un site bun din Romania cu replici.
xtrasneakers.net
incaltamintetop.ro
sportcasualpro.com

3 răspunsuri:
| Furnicuta000 a răspuns:

Cele mai multe tepe prin curier la ora actuala sunt cu incaltaminte deci eu zic sa comanzi doar daca scrie livrare cu verificare. Iar daca nu scrie pe site la sectiunea de livrare si plata, atunci suna la nr de tel de pe site si intreaba daca iti pot trimite cu verificare

| Nutita2602 a răspuns:

Buna! Eu sincer am comandat de pe incaltamintetop.ro și ce crezi? Am primit un colet cu 2 lemne in loc de 2 af1. Eu îți recomand fashion days, are preturi bune, eu mi am luat o pereche de Nike court, originale!

| MihaiSurdu explică (pentru Nutita2602):

Am vazut ca xtrasneakers are si verificarea coletului. O sa incerc sa iau.