| 135Alex a întrebat:

Salut, am ideea asta de câteva zile și vreau să îmi achiziționez o țigară electronică. Dacă poate cineva să îmi de-a niște sfaturi, nu știu..rezistența și aromele orice știți despre țigările electronice vreau să știu. Dacă puteți să îmi și recomandați o țigară electronică bună la un preț de maxim 100 lei (un milion) să fie de 1100mAh și cu o aromă sau ceva de genul, mulțumesc că ai citit. Dau fundă. happy

Răspuns Câştigător
| GHoST013 a răspuns:

Buna. Eu am lucrat la fumeazaok. La bugetul tau iti recomand fie un ego AIO, fie o baterie + clearomizor cc.

| 135Alex explică (pentru GHoST013):

De care baterie, am căutat acum și un clearomizor cc sau T2 cum se mai spune, este 25 de lei. Îmi trebuie o baterie specială pentru el sau cum? Pot să îi pun nicotină 0?

4 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Cumpara un mic ereader de banii aia si fugi de tigare cat poti.

| GHoST013 a răspuns:

Da, este o tigara electronica formata din doua piese o baterie (1300mah) si un clearomizor cc (este cel cu rezistenta pe ate, e bun pentru incepatori dar relativ slabut calitativ dar nu curge, etc. Avantaj nu curge, pret bun. Dezavantaj nu scoate nivel de abur mare). Poti incepe cu ce aroma vrei dar iti recomand sa folosesti o tutunoasa ca sa poti acoperi gustul de tutun. E greu sa incepi cu 0 nicotina pentru ca corpul iti cere si nicotina, in afara de gust. Iti recomand sa mergi la un shop sa ceri echivalentul in lichid al tigarilor tale. De exemplu daca fumezi dunhill albastru o sa-ti dea American Blend de 12 nicotina (e un tutun mai fin) dar daca fumezi Viceroy sau More o sa-ti dea Traditional Tobacco de 18 ( pentru ca sunt mai tari)

Ti-am raspuns aici pentru ca calitatea de user junior nu-mi permite sa dau mesaje.

| Loganliam a răspuns:

Puteți să vă descoperiți alegerea electronică rece la sayal goo.gl/jsZ49S