| Ionutzz234 a întrebat:

Salut, am o intrebare, am dat pe 21 ianuarie comanda la niste adidasi din China si pe 7 februarie la site-ul de tracking apare la Bucuresti bsi (c m e)in prelucrare are cineva idee cat trebuie sa astept pana ajung la oficiul postal?

7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Un colet al meu a facut 2 saptamani din China si 3 de la Bucuresti pana acasa. Nu poti sa stii dar majoritatea fac 2 saptamani. Am 214 comenzi din China.

| Ionutzz234 explică (pentru Salontanul):

Da,dar la mine au ajuns din china in Romania foarte repede dar de 8 zile tot stau la sediul acela

| sierra1 a răspuns:

O zi, max două

| Ionutzz234 explică (pentru sierra1):

Cum maxim 2 zile ca la mine sunt de 8 zile incoa acolo

| sierra1 a răspuns (pentru Ionutzz234):

Cât crezi tu că-i trebuie să vină de la Bucuresti

...sau știi tu mai bine?

| relian a răspuns:

Astepti cat este de asteptat, astea is serviciile din RO laughing Mai repede ajunge ceva de pe alta planeta decat cele interne.Romanii nu-s seriosi, de la mic la mare totu este numa o delasare.

| UserRo10 a răspuns:

De obicei coletul sta 2 saptamani in Bucuresti si abia apoi e trimis spre oficiul postal