| Bota_Sergiu_1994 a întrebat:

Salut, as vrea sa cumpăr un produs de pe site-ul bitminer.ro, mai exact un dispozitiv de minat crypto, știe cineva dacă ma pot încrede ca voi primi produsul în urma plății?

4 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Arunci banii pe geam. La preturile energiei din Romania - si chiar daca o furi - nu renteaza sa minezi. Daca vrei un sfat de milioane, ia si cumpara DodgeZilla si BAT de toti banii.

| Bota_Sergiu_1994 explică (pentru GabiDumitrescu):

Ai minat sau minezi?

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Bota_Sergiu_1994):

Am ajutat un prieten sa isi faca un miner si sa il puna la punct prin 2014. A minat cam 0.7 BTC in vreun an si ceva cu el. Intre timp a mai invirtit niste banuti din alte surse, si-a luat un miner dedicat plus hosting prin SUA pentru el, s-a dezumflat si ala si nu a mai meritat, acum in special tranzactioneaza. Eu "minez" Pi pe telefon si BTC (CryptoTab Pro, dar nu prea stau de el, e dureros de lent si prefer sa fac altele cu timpul meu decat sa tot dau sa mineze ala la fiecare trei ore). Plus mai vinez ceva ponturi (Shiba INU am luat in primavara, prins cam 11X la momentul ATH, BAT luat la sf lui 2020, acum e cam la 5X, de curand luat DogeZilla si astept sa prin macar un 100X pana pe la toamna viitoare). A, da, si am si un generator de tokens pe care urmeaza sa incep sa il promovez la modul mai serios. Are potential sa aduca niste banuti frumusei. Uite, daca vrei sa iti faci un Token a-la-Shiba si nu numai... bsctoken.site

| PesAdrianYT a răspuns:

Eu ti-as recomanda ca nu pentru 6, 000 euro. Pana la urma este un site de care nu am auzit si nimeni de la mine din cartier nu a auzit acum treaba ta ce faci cu bani.