| Serban_Claudiu_1992 a întrebat:

Salut.! As vrea sa-mi cumpar un telefon. Am de ales Intre Samsung galaxy s2 Si iPhone 4s! Lasati com doar cu numele telefonului Ex. : iPhone 4s. Fac asta pentru ca nu vreau sa va certati. big grin Eu as prefera iPohne`ul. Ofer funda celor care casiga.! :*

4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Iphone-ul arata bine, dar s2-ul are mult mai multe functii...dar e alegerea ta.

| CorneliaC a răspuns:

Si eu sunt de acord cu iPhone-ul

| MariaIoana15 a răspuns:

Si eu tot iphone 4s vreau sa imi iau. Te sfatuiesc sa iti iei iphone 4s. Are ios 5, Siri, si mai multe chestii. Pacat daca iti iei s2. Nu se merita.

| Bonca_Liana_2000 a răspuns:

IPHONE 4S!happy