| girml3x a întrebat:

Buna seara TPU! Maine-Poimaine, imi cumpar telefon. Si as vrea sa stiu ceva. Sunt orientat pe 2 telefoane iPhone 3gS si Samsung Galaxy S. Eu as prefera iPhone-ul, deoarece e si putin mai ieftin. Vreau pareri si opinii despre ambele telefoane. Va multumesc frumos! (funda )

Răspuns Câştigător
| NuAmGasitUnNume a răspuns:

Pai trebuie sa te gandesti ca nu ti-l iei pe o saptamana, nu, til iei pentru mult timp asa ca in chesti de genu asta nu te prea orienta dupa pret.
PS:nu cunosc niciun telefon de genu asta dar cred ca daca ai ocazia sa iti iesi Samsung galaxy S, nu rata asta! sper ca te-am ajutat

2 răspunsuri:
| Ioanaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Eu zic sa iti iei un iPhone 3gS

| Strawish a răspuns:

Eu am iPhone 3gs, şi regret că îl am. Nu merge bluetooth-ul. oh go on Muzică doar după iTunes, iPhone sucks.straight face