| Ralfi a întrebat:

As vrea sa stiu si eu can imi v.a veni comanda de la eMAG daca am dat comanda pe 28.04. 2017? Si azi suntem in 04.05. 2017 si inca nu am primit nici un mesaj doar unul in care spunea ca produsul a fost predate curierul.Va rog sa ma ajutati! Dau FUNDA.

Răspuns Câştigător
| Kogaion a răspuns:

Incearca data viitoare sa nu mai dai comenzi inainte cu cateva zile de vreo sarbatoare sau zi libera(1 Mai), pentru ca intotdeauna se intampla sa iti vina coletul mult mai tarziu, asa am patit si eu cu un parfum care mi-a venit dupa 2 saptamani. Cel mai probabil iti va veni luni.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ori maine ori luni-marti.

| Andreea213 a răspuns:

A fost si wekend si intai mai. Poate de aceea a intarziat.