| Xydenis234 a întrebat:

Salut! daca comand de pe ekopiro vine acasa? si daca comand categoria f2 ma prinde politia?

3 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Unde altundeva să vină?
Exact, că poliția nu are altă treabă decât să verifice coletele trimise de niște companii.

| Dima_Alin_1998 a răspuns:

Salut, da, comanda o sa-ti vina la domiciliu, sau prin posta, depinde cum iti doresti. Sansele de a te trezi cu politia sunt inexistente, insa comenzile de pe site-urile acestea nu sunt foarte sigure, tinand cont de data in care le primesti, deoarece se pot confisca si o sa se intarzie comanda, sau chiar primesti banii inapoi. Ca sa nu ai probleme cu politia iti recomand sa ai grija unde dai petardele, mult mai bine la macar 50-100 de metri de orice casa locuita, chiar daca nu o sa fie acelasi sunet.

| andreipaskk1 a răspuns:

Vine la tine si din cate stiu te ia la sectie si te tine in arest o zi daca te prinde cu petarde sau te lasa