| yumyiupyca a întrebat:

Salut! Daca dau comanda pe panda buy si comanda ajunge in warehouse si daca costa prea mult transportul pot sa anulez comanda?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu este ok ce faci, pui niste oameni pe drumuri sa iti trimita tie colet ca tu sa refuzi, bataie de joc, inainte de a face comanda calculeaza ti bugetul vezi daca te incadrezi in bani, după ce comanzi este urît sa refuzi o comanda, ti ai batut joc de nise oameni care au muncit ca sa iti faca tie coletul ca tu sa iti bagi ceva in el si sa nu il mai vrei. Tipic românesc bataia de joc este des întîlnita la noi in țară.

| CristinaBortoc a răspuns:

Bună,am idee cum se anulează comanda din warehouse? mulțumesc