| Ella_9296 a întrebat:

Am o mica mare problemalaughing Am prieten de 2 saptamani, si il cunosc cam de 3 lunithinking ideea este ca nu am apucat sa il cunosc ft ft bine.iar peste 3 saptamana este majoratul lui, iar eu nu stiu ce sa ii cumpar!straight face o prietena mi-a sugerat sa ii iau o bratara de argint si sa inscriptionez ceva funny, dar si romantic in acelasi timp..nu vreau ceva gen: i love you! laughing so, baieti, voi ati purta bratara de argint?laughing Si astept sugestii de mesaje puppy dog eyes Va multumesc din suflet!

2 răspunsuri:
| anonimcusangerece a răspuns:

Pai intreaba-l dar pe indelete, de exemplu jukati adv sau prov si intreaba-l ce ii place lui cel mai mult...deci intereseaza-te si afla care sunt hobby-urile lui si poate iti dai singura seama. bafta multa. funda?

| dydya118 a răspuns:

Desi is fata pot sa iti recomand cateva lucruri: poti sa ii cumperi cateva obiecte personificate ...de exemplu un tricou sau o bratara cu numele lui, sau initialele voastre. O camasa, ceas, cana cu numele lui.
Depinde de suma pe care vrei sa o cheltui.
Sper ca te-am ajutat cu ceva.