| Kampion a întrebat:

Salut dragi prieteni! Vreau sa imi comand o placa video de pe pcgarage deoarece vreau sa joc jocuri mai noi si am o placa integrata nVIDIA si nu prea este buna. daca vine curierul, imi trebuie cumva buletin? sau dau bani, semnez si gata?

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Dai banii și semnezi. Dacă n-ai buletin, e bun și CNP-ul.

| K0sti a răspuns (pentru mihai69):

Dacă n-ai buletin, e bun și CNP-ul...
CNP care se gaseste pe?

| mihai69 a răspuns (pentru K0sti):

Certificatul de naștere?

| K0sti a răspuns (pentru mihai69):

E na, semnez la curier cu certificatul de nastere...
Asta un aspect, apoi CNP-ul este o data cu caracter personal si nu se da asa orcui si in orice conditii!

| V3lCr0 a răspuns:

Înainte nu mai cereauu buletin acum de ceva vreme vad ca cer, poti sa-l iei pe al parintilor ca nu e nici o problema daca nu ai.