| Sbsbsb2001 a întrebat:

Daca vreau sa comand ceva de pe un site unde platile se fac in € sau $ trebuie sa am bani schimbati? Sau ii schimba curierul?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Daca e din alta tara de obicei plata se face doar online cu cardul iar acolo schimbul se face automat, nu trebuie sa faci tu nimic decat sa-ti introduci datele cardului

2 răspunsuri:
| Lucian4 a răspuns:

Da poti comanda. Ti se face conversia din lei in alta moneda la plata online

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca pretul e in euro sau dolari inseamna ca il comanzi din alta tara, caz in care nu vei plati niciodata ramburs curierului si vei face plata online unde conversia se face automat