| iuliansabin1231 a întrebat:

Salut! Imi puteti spune va rog un site de replici pentru jordani?

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| cobrant a răspuns:

E de ajuns ca sa ai doar de la 4 milioane in sus ca sa cumperi Jordan originali!

Răspuns utilizator avertizat
| cobrant a răspuns (pentru Alex8080):

Ma refer ca e vorba doar de 400 si ceva de ron originali! Daca are un loc de munca cu salariu ok, isi permite sa-si ia originali, doar ca trebuie sa se chibzuiasca mai putin sau putin mai mult in luna respectiva!

| iuliansabin1231 explică (pentru Alex8080):

Sunt adolescent, am 13 ani si am avut peste 8 perechi de jordani de peste 700 si nici una nu sa meritat laughing nu mai comenta de situatia mea financiara fara sa o sti

Răspuns utilizator avertizat
| darrio2007 a răspuns (pentru cobrant):

Acum sunt sute de lei nu milioane.