| albastru777 a întrebat:

Salut, in cat timp ajunge o comanda de pe www.pantofivanzare.com?
Ma puteti ajuta?
Precizez ca am facut comanda acum o luna si am facut plata, dar nici in ziua de azi nu mi-a ajuns coletul

8 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

E cam albastră situația. Sună, email către ei și vezi ce zic.

| albastru777 explică (pentru sadrian46):

Nu gasesc nici o modalitate prin care sa pot lua legatura cu ei...

| sadrian46 a răspuns (pentru sadrian46):

Eu de un site care are modalitate de contact doar emailul, mă feresc. Motivul e acesta, nu poți să reclami, nu știi cine sunt, pe cine să tragi la răspundere în caz de necaz.

| albastru777 explică:

Nu pot nici sa iau legatura cu magzinul

| Ralu2001 a răspuns:

Buna! Ți a ajuns comanda? M ar interesa sa plasez și eu o comanda, dar site ul mi se pare cam dubios

| albastru777 explică (pentru Ralu2001):

Buna, nu, nu mi-a ajuns...

| albastru777 explică (pentru Ralu2001):

Nu face nici o comandă am aflat că site ul este un fake