| Fifidu a întrebat:

Salut, mi-am achizitionat abonamentul eMAG genius acum cateva zile pentru ca trebuia sa fac o comanda mai mare.Problema, produsele adaugate in cos sunt marcate ca si genius dar tot trebuie sa platesc transport, imi poate explica si mie cineva trebuie sa fie livrate de eMAG sau?

5 răspunsuri:
| Brizbriz a răspuns:

Ai apasat pe cos, urmatorul pas si acolo tot iti apare transport la produse la care AI VERIFICAT ca au genius?!?

ca la primul pas apare si transportul

| Fifidu explică (pentru Brizbriz):

Am verificat toate produsele din cos au genius dar nu sunt livrate de eMAG oare de asta nu primesc transport gratiut daca stii mai multe te rog lasa un raspuns mai jos

| Brizbriz a răspuns (pentru Fifidu):

Nu ai inteles raspunsul meu... la primul pas iti arata si transportul
daca ajungi la pasul unde butonul se numeste "plaseaza comanda" si in continuare ai si transportul, atunci da telefon la eMAG

pana la urma, ca un produs sa aiba genius si sa NU fie valid, nu e imposibil

in alta ordine de idei, esti SIGURRRRR ca ai genius... ACTIV?!?

| Fifidu explică (pentru Brizbriz):

Da sunt sigur chiar sub profilul meu scrie mare genius

| Cksihja a răspuns:

Sunt mai multe magazine pe eMAG iar pentru produsele de la ele se plătește transport.