| Robertx999 a întrebat:

Salut, mi-am achiziționat un telefon de pe flip in rate prin Tbi bank, ar trebui să plătesc rata totala 3500 Ron, rata lunara este de 200 Ron, daca dau mai mult gen 500-1000 Ron lunar, scap mai rapid?
Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| CuStimaSiRespect a răspuns:

La orice credit ai dreptul de rambursare anticipată, doar că trebuie să le specifici acest lucru când faci câte o plată.
Lor nu le convine să închei mai repede creditul fiindcă ar câștiga mai puțin din dobândă.