| Mihaii223 a întrebat:

Niste idei de cadouri pentru majorat? ( pana in 300 lei )

9 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Un parfum bun de firma

| sierra1 a răspuns:

îi mai recomandam cuiva: plicul e sfânt!

| aditimus a răspuns:

Un tablou, o caricatura, un portret al persoanei in cauza sau un fotograf pentru ziua ei / lui.

| Werrich a răspuns:

Durex de 300 lei fratica.

| JicaContra a răspuns:

Un harem mic, 40 de piese virgine
ah, nu se incadreaza in 300lei, hmm, poate macar o fufa de pe marginea drumului big grin

| random1620 a răspuns:

Poti sa cumperi un album foto, si sa pui poze cu persoana respectiva si sa-i amintesti de momentele frumoasa pe care le-a avut. Alt cadou nu mi se pare mai potrivit.

| Diana1306 a răspuns:

Buna! Majoratul este un moment important din viata oricarui om. Iti propun cateva sugestii de cadou pentru un majorat. Pentru fete un buchet de flori, produse de cosmetica sau niste bijuterii iar pentru baieti niste articole sport, un ceas elegant sau un parfum de firma. Insa, pentru mai multe idei poti intra pe acest site: https://www.gardianul.ro/cadouri/de-majorat/