| Yohei a întrebat:

Salut! O recomandare pentru un aparat foto+obiectiv? Pana in 10k lei total. Vreau sa fac poza atat peisajelor cat si lucrurilor de la distanta, animale, pasari,etc. Sau chiar poze pe timp de noapte, poze lunii, calea lactee, etc. Asta doar daca se poate, daca nu, ceva apropiat de cerintele mele. Multumesc!

2 răspunsuri:
| Vântulalb a răspuns:

Un DSLR. Nu cred ca-ti ajung banii.
Dar daca esti incepator, ia-o usor. Ia un aparat mai ieftin si invata. Ieftin acum, tot peste 600 lei este. Apoi, aduni bani si iei ce vrei tu.

| Yohei explică (pentru Vântulalb):

Multumesc frumos de pont!