| Departure a întrebat:

Pot combina doua comenzi de pe doua site-uri diferite si sa imi vina comenzile in acelasi pachet si sa platesc doar o data transportul?

9 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Numai in situatia in care cele doua magazine apartin aceleiasi societati comerciale cu punct de distributie situat in aceiasi localitate.

| ROB3RT89 a răspuns:

Nu,nu poti!
Pe majoritatea e 13 lei si gratuit pentru comenzi mai mari de de 100 lei sau 200(depinde de site)
Poti sa trimiti un mail, te lamuresc ei cum sta treaba!

| relian a răspuns:

Si daca cumperi de pe acelasi website si sunt vanzatori diferiti tot nu ai cum combina nimic.Treb sa intelegi un lucru si anume:sitele dupa care tu cumperi de fapt aia nu vand nimic, acel site este de fapt un loc e doar un loc unde oamenii vin sa vanda si sa cumpere, exact ca la piata, tu nu platesti ceva la piata cand te duci, platesti vanzatorului de la care cumperi.Ai priceput acum? Piata sau in cazul de fata sitele taxeaza pe aia care vand, deci cumparatoru nu prea are vreo legatura cu piata sau in cazul de fata cu un anume website.E doar un loc unde se fac tranzactii.Deci daca tu cumperi de la mine, ce treaba am eu cu marfa lui Y ce nici nul stiu macar cine este laughing eu poate locuiesc in Alaska, ala locuieste in india laughing cum trimiti un singur pachet? Ok sper ca ai priceput cum sta treaba

| johnnny123 a răspuns:

Și cele două situri trebuie să ia legătura unul cu celalalt, să se organizeze și să-și trimită niște reprezentanți care să se întâlnească și să pună ambele comenzi în același colet?

Și să facă tot efortul ăsta gratuit doar ca să te scutească pe tine de o cheltuială?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu este posibil așa ceva!

| Mania_AlexHunr_1999 a răspuns:

Doar daca site-urile de pe care dai comanda au acelasi firma de transport, aicea ma refer daca au amandoua,, Cargus, FanCurieir etc. )

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mania_AlexHunr_1999):

Dacă produsele vin din localități diferite, transportul va fi plătit per colet.

| ROberrt86 a răspuns (pentru Mania_AlexHunr_1999):

Depinde de localitate