| GoldenBoy17 a întrebat:

Salut prieteni, În data de 26.1. 2017 am făcut o achiziție din Brașov, Persoana aceia a mers și a pus coletul În acea zis. De 26, 1,2017, la ora 18, 15 seara Coletul s-a deplasat Către cea mai apropiata Agenție Fan curier de mine, Întrebarea este l, oare va ajunge azi, adică în data de 27, 1,2017? Va rog să mă informați și pe mine, să numai aștept degeaba, Dau Fundă

10 răspunsuri:
| aAr0nFTW a răspuns:

Asta debinde de Fan Curiei si cate pachete au si la cand il iau pe al tau. Eu cred ca pe data de 28, 1, 2017 o sa iti vina. Asa am patit eu.

| Trif_Gabriela_1999 a răspuns:

Dar tu de unde esti?

| Trif_Gabriela_1999 a răspuns:

In general se livreaza in 2-3 zile lucratare de la evaluarea comenzii

| GoldenBoy17 explică (pentru Trif_Gabriela_1999):

Sunt Din Comuna Chirnogi Județul Călăraș, dar Sediul de la care pleacă coletul este În Oltenița Călărași, eu am mai primit colete de la persoana aceasta care mi l-a trimis și pe aceste și de obicei a doua zi de la depunere Ajungea la mine

| GoldenBoy17 explică (pentru aAr0nFTW):

Nu cred, Fan curier lucrează și în Weekend?

| darrio2007 a răspuns:

De unde sa stim noi daca tu nu spui unde ar trebui sa ajunga coletul? Stim doar de unde porneste.

| GoldenBoy17 explică (pentru darrio2007):

Din Brașov pana în Comuna Chirnogi Județ Călărași, Am mai luat Colete din Brașov, a doua zi după depunere mi-a ajuns, însă azi vad ca nu, deja e ora 17:07 minute și nu m-a sunat nimeni

| darrio2007 a răspuns (pentru GoldenBoy17):

Da, am vazut mai tarziu unde trebuie sa ajunga coletul. Probabil ca au multe de livrat acum. Ar trebui ca maine sa-ti ajunga coletul.

| GoldenBoy17 explică (pentru darrio2007):

Mulțumesc pentru răspuns, mi-am ridicat coletul azi, în data de 30 ianuarie 2017, ar fi trebuit sa îl ridic Sâmbăta, in data de 27 ianuarie, dar N-am putut Ridica coletul, vă mulțumesc oricum.

| darrio2007 a răspuns (pentru GoldenBoy17):

Cu placere!