| StellarMary a întrebat:

Salut, se mai gasesc in magazine heets cu click? Am mers la nenumarate magazine si au zis ca nu au pe stoc :/

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Probabil ca s-au invatat minte sa nu-ti mai vanda tigari, ca esti minora si atunci spun ca nu au.

| StellarMary explică (pentru Violleta2022):

Si de unde stii ca sunt minora?

| Dragobeta a răspuns (pentru StellarMary):

în 22 August 2023 | StellarMary a întrebat:
Salut TPU.
Anul acesta fac 16 ani...

| Violleta2022 a răspuns (pentru StellarMary):

Chiar din declaratia ta de acum 6 luni, cand spuneai ca urmeaza sa implinesti 16 ani, deci, esti inca minora de numai 16 anisori!

"în 22 August 2023 | StellarMary a întrebat:
Salut TPU.
Anul acesta fac 16 ani si incepand de vara viitoare vreau sa-mi caut un job..."

https://www.tpu.ro/......a-dar-pot/