| jhon921 a întrebat:

Salut, stie cineva o florarie online ce livreaza si in strainate in afara de magnolia? Vreau sa fac o supriza si as vrea sa trimit niste flori si un cadou, insa cei de la magnolia au cateva tipuri de buchete pentru international si sunt naspa. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu comanzi direct din tara si orasul ala direct? nu-i mai simplu? si ajung si florile fresh, nu dupa nu stiu cate zile, si e si mai ieftin.

| jhon921 explică (pentru anonim_4396):

Ideea e buna, dar cum reusesc eu sa gasesc o astfel de florarie daca nu stiu limba si nu prea stiu cum sa caut? M-am gandit si la varianta aceasta, insa e mai greu cu limba.

| anonim_4396 a răspuns (pentru jhon921):

Ce limba, chineza?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Din cate stiu, Magnolia - pentru trimiteri in strainatate - colaboreaza cu florarii locale, pentru a putea livra flori proaspete.
Ia legatura cu ei si spune-le ce-, unde- si cand doresti sa expediezi. Probabil te vor ajuta in rezolvarea problemei.