| godzila007 a întrebat:

Salut, eu locuiesc in Romania si as vrea sa ii trimit iubitei mele din Spania un buchet fe flori de ziua ei. Stie cineva un site international de acest gen?

4 răspunsuri:
| alexblackk a răspuns:

Pai nu ar fi mai usor sa mergi tu la ea? Ai la dispozitie firma Romfour. si asa o sa fie si mai mare surpiza puppy dog eyes eu la 14 anisori happy am mers singur pana in Paris la o prietena sa o vad. nu am vazut-o de 7 ani si s-a bucurat foarte tare puppy dog eyes

| godzila007 explică (pentru alexblackk):

Eu voi merge acolo, dar la vara cand iau vacanta, pana atunci...