| bombonika1799 a întrebat:

Ce parere aveti despre site-ul aoro.ro? este de incredere? cat platesti la transport? am vazut la multe persoane pe net ca isi cumpara de acolo.

5 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Sunt de incredere, produse originale. Mi-am comandat si eu de acolo.
Transportul costa 15 ron.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu am comandat de vrep 3 ori de la ei, a fost ok.

Scrie mare si clar pe site

"Pentru fiecare comanda se aplica o taxa de transport in valoare de 15 RON."

| BlaaBlaa a răspuns:

Sunt de incredere, am comandat un fond de ten de acolo. Transportul costa 15 lei.

| Kattth a răspuns:

Buna.Eu am comandat de pe aoro acum 2 luni o masca de par de la Wella si o perie de par.A ajuns comanda la o saptamana dar probabil din cauza ca era programul aglomerat de sarbatori.Transportul este parca 15 lei platesti cand primesti coletul.Eu am fost multumita de calitatea produselor si o sa mai fac si pe viitor comanda la ei.Nu iti recomand parfumurile am auzit ca poti sa primesti si fake'uri dar in rest este un site ok.