| GeorgeGange a întrebat:

Știe cineva de ce durează așa de mult sa vina colet cumpărat de pe ebay? Adică am cumpărat un tricou și o geaca în aceași zi de la persoane diferite (17.07.2018), geaca acum find la București BSI iar tricoul a fost trimis pe data de 28.07 din China și până acum nu a ajuns in țară, și mă gândesc că poate mi-am luat teapa.Imi puteți spune dacă știți ce se întâmplă sau daca mi-am luat țeapă?

3 răspunsuri:
| MarinicăEu a răspuns:

Nu stiu sincer, mai așteaptă, si tot suna-i, eu așteptam maxim 3 săptămâni

| Violleta2022 a răspuns:

Pentrui ca toata marfa vine din China cu posta normala, care dureaza 4-6 saptamani.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pentru ca vaporul face mult din China
iar posta Romana face mai mult decat vaporul din China