| luccul a întrebat:

am 11-12 ani si vreau neaparat ca pana la sfarsitul scolii adic a 20 iunie sa imiiau o tableta la 900 lei. mama si tata contribuie cu jumatate dar eu nu preaa am bani. doar 200 lei plz dati-mi idei cum sa strang bani repede si multi dar rasapunsuri reale si fara raspunsul : " roagati parintii...". plz help me!

Răspuns Câştigător
| FoCs a răspuns:

Poi poti pune in fiecare zi cate un leu sau chiar doi deoparte caci incetul cu incetul se vor aduna pana atunci. Iti mai poti pune si alocatia deoparte sau alt exemplu iti mai dau bunicii bani daca le ceri ( depinde de fiecare )
Sper ca ti-am fost de folos.
Funda?

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Spune-le sa-ti scoata alocatia.

| laptopnews a răspuns:

Poti sa iti iei o tableta mai ieftina. Ce tableta vrei sa iti cumperi? Poate gasesti una mai ieftina care genereaza aceleasi performante.

| 1000bodies a răspuns:

Banii de buzunar pe care ii dai la scoala pe diferite snacksuri pune-i deoparte.

| hannahmiriam a răspuns:

Am o tableta andorid Goclever i71 ti-l dau cu 350 de lei daca te intereseaza
uite link
http://www.tocmai.ro/tableta-goclever-tab-i71-android-2.-33-4653270.html
da-mi de veste daca te intereseaza