| luccul a întrebat:

am 11-12 ani si vreau neaparat ca pana la sfarsitul scolii adica 20 iunie sa imi iau o tableta la 650 lei. Mama si tata contribuie cu jumatate dar eu nu prea am bani. Doar 200 lei plz dati-mi idei cum sa strang bani repede si multi dar raspunsuri reale si fara raspunsul : " roaga-ti parintii...", sau ia-ti alocatia nu stiu ce ok? plz help me!

2 răspunsuri:
| deadeutza a răspuns:

Nu stiu! Poti sa-ti ajuti parintii si sa-ti dea bani sau sa-ti dea bunicii incearca! FUNDA?

| Antonio112 a răspuns:

Pai ai putea sa vizzi lemonade dar nu faci bani asa repede sau poti sa ii ajuti pe parinti la treba si la fiecare treaba bine facuta sa iti dea un leu. Funda?