| Maria776867565 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati. e urgent. Eu vreau sa-mi cumpar o tableta pana la 7/6/2014. Am 290 lei si tableta este 550. Eu am o colega care ma enerveaza la maxim adica invat eu mai bine ca ea dar ea isi va lua in martie un telefon Vodafone mini si eu am un Nokia asa 300. Vreau sa i-au aceasta tableta inaintea ei deoarece vreau in asa fel sa o oftic dar nu stiu cum sa fac bani mai repede. Bani de pachet nu-mi dau parintii deoarece imi face pachet cu senvisuri etc. Da stiu. cam copilaresc dar decat sa mananc numai prostii de la magazin mai bine asa. Da. Deci am 12 ani si nu stiu cum sa fac sa strang bani mai repede ca sa fac ce am zis mai sus. Chiar vreau sa achizitionez aceea tableta inaintea ei. Nu o luati ca pe ceva copilaresc laughing Pana la urma intrebarea este (stiu ca m-am mai repetat): Cum sa strang bani mai repede? Pana in martie. Si nu va ganditi la prostii ca va dau raport! :/ P.S. Am 12 ani si mama mea face bijuterii de tot felul iar eu fac confectii din quilling pentru ca-mi place.

1 răspuns:
| Mudokins_Abe_1978 a răspuns:

Eu zic ca trebuia sa postezi intrebarea ta in alta parte nu aici daca tot vrei sa raportezi! oricum nu tine de ce se discuta aici, in plus ai 12 ani!, ce crezi tu ca poti sa faci la 12 ani?,