| luccul a întrebat:

am 11-12 ani si vreau neaparat ca pana la sfarsitul scolii adica 20 iunie sa imi iau o tableta la 650 lei. Mama si tata contribuie cu jumatate dar eu nu prea am bani. Doar 200 lei plz dati-mi idei cum sa strang bani repede si multi dar raspunsuri reale si fara raspunsul : " roaga-ti parintii...", sau ia-ti alocatia nu stiu ce ok? plz help me!

4 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Împrumută de la bunici! Fii ferm şi garantează-le că la primul salariu, le returnezi bani! Baftă!

| alecsalecs a răspuns:

Scuza ma ca te intreb dar pentru ce ai nevoie de o tableta? eu daca as fi in locul parintilor tai nu ti as lua asa ceva.ok?

| RazvanRo22 a răspuns:

Ce copilarie trista...

| ioachimb a răspuns:

Pot lua parintii in 12-18 rate fara dobanda, cu pretul de la raft sau de pe site: e-mag si altele...Pentru mai multe detalii sa ma sune parintii la 0732 612155